Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile Yalova ve ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

  • Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
  • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar
  • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

Emirtesisat Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir.Bu işler için teknolojinin en son geliştirmiş olduğu cihazlar kullanarak. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır.Yalovada hizmet sağlayan  firmamız,  tesisat konusunda öncü bir tesisat firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz!

Yalova Merkez

İlçeler ,Çiftlikköy,Çınarcık,Altınova,Esenköy,Armutlu

Köyler,Kazimiye,Elmalık,Güneyköy,Esadiye,Soğucak,Sugören

Tesisat,Noktasal Kaçak Tespiti,Kanal görüntüleme,Kanal Tıkanıklık Açma,Tesisat,Tadilat,Tamirat,Doğalgaz işlerinde Yalova ve İlçelerinde firmamız Emir Tesisat uzman kadromuz ile her an sizler için hizmete hazırız.

 

 

Bir cevap yazın

Emir Tesisat
02263330044